0262 611 00 31

Dijital Pazarlama & SEO Danışmanlığı

SEO hizmeti başta olmak üzere, Google Adwords Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Medya Planlaması gibi Dijital Pazarlama alanına ait birçok hizmet sunmaktayız.

Kurumsal firmaların sanal dünyada ki rekabet ortamından sıyrılmasını sağlamak, reklam maliyetlerini düşürmek, daha uzun soluklu ziyaretçi kitlesine sahip olunması adına kurumsal firmalar için gerçekleştirilen SEO çalışmasına Kurumsal SEO Danışmanlığı denir. Kurumsal SEO Danışmanlığı; firmaların rakiplerini iyi analiz etmesi, rakiplerine oranla fark sağlaması, ziyaretçi / müşteri geri dönüşümünü arttırması, marka bilinirliğini sağlaması, site içi ve site dışı tüm faktörlere göre çalışmaların gerçekleştirilmesi için yürütülmektedir.

Birbirine organize bir hizmet olan SEO Hizmeti, Kurumsal SEO Hizmeti olarak yürütüldüğünde SEO Çalışmalarında ki öncelikler ve stratejiler firma ve marka bazlı değişmektedir. Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti sıradan web sitelerine nazaran daha dikkatli ve kurumsal çerçeveler sınırında yürütülmektedir. Bu doğrultuda en önemli çalışma marka bilinirliğinin sağlanması, marka imajının olumlu bir şekilde sunulması ve sektörel tanıtımlardır.

img
img

Kurumsal SEO Danışmanlığı kapsamında öncelikle sektörünüzü, rakiplerinizi inceleyerek gerekli olan SEO Analizleri yapılmaktadır. Bu SEO analizleri; sitenizin SEO açısından eksiklikleri, rakipler ile kıyaslaması, doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, alternatif kelimelerin belirlenmesi ve SEO planlarının çıkartılmasını kapsamaktadır. Ayrıca Kurumsal SEO Danışmanlığı hizmeti öncesi yapılan analizlerde sitenin daha önceden almış olduğu cezaların tespiti, marka imajını zedeleyen sitelerin tespiti ve firma bünyesinde yer alan ürünlerin, hizmetlerin SEO uyumlu olarak kurumsal bazda tanıtım revizyonları gerçekleştirilir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı; tüm SEO aşamalarını kapsayan bir şekilde sunulmasıyla beraber firmanın ihtiyaçları doğrultusunda SEO Aşamaları ayrı ayrı verilebilir ya da kısmi destek sağlanabilir. Kurumsal SEO Danışmanlığı dahilinde SEO uyumlu metin yazarlığı, mobil SEO, yerel SEO çalışmaları gerçekltirilmekte, anlaşma kapsamında teknik SEO çalışmaları da yürütülmektedir.Karga Studio Karga Studio SEO olarak yazılım, tasarım çalışmalarından, Sosyal Medya ve Reklam Çalışmalarına bir çok konuda yetkin personellerle hizmet vermekteyiz.

Karga Studio SEO’yu diğer SEO Ajanslarından farklı kılan oluşturduğu stratejisi ve tespitleriyle beraber bu tespitler üzerine yapılması gereken çalışmaların tümüne yetkin personellere sahip oluşudur.SEO Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, için bizimle iletişime geçebilir, SEO Teklifi isteyebilir ayrıca SEO hakkında sorularınızı SEO Uzmanına Sorun kısmından bize iletebilirsiniz.