0262 611 00 31

Karga Studio Web Solutions

Sektöründe lider kuruluşlarla çalışan firmamız, müşterilerini de aynı hassasiyet ve titizlikle seçmektedir. Bu sayede ülkemizdeki internet ve teknolojinin gelişmesinde öncü kuruluş olmayı sorumluluk belirlemiştir.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kurumsal yapısını ve kurumsal kimliğini internet ortamında kusursuz, estetik, teknolojik ve modern bir şekilde internet sitelerinde uygulamaktır. Ürün ve hizmetlerini, internetteki firmalarının vitrinlerine en doğru şekilde eklemek ve hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan yönetebilmeyi sağlamaktır.

Bakış Açımız

Aldığı tüm işleri sanki ilk işiymiş gibi heyecanla, titizlikle ve dikkatle üretmektedir. Kalite bilincinin farkında, müşteri memnuniyetini ve başarı oranını oldukça yüksek tutmaktadır. Müşterimizi memnun eden tasarımlar, iş teslimi sonrası sınırsız destek ve yardımın siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktadır.

Sorumluluklarımız

Müşterilerimize estetik, teknolojik, modern ve rakiplerinden üstün kurumsal kimlik kazandırmak ve web sitelerine bunu en iyi ve en farklı şekilde yansıtmaktır. Müşteri memnuniyetini baz alan satış ve satış sonrası desteğimiz ile sektörümüzdeki diğer tasarım ve yazılım firmalarına da öncülük etmekteyiz.
img
Mükemmel Destek
Mükemmel Destek
Profesyonel temsilcilerimiz ile sitemizdeki telefon numaraları ve mail adresleri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Uzman Kadro
Uzman Kadro
Uzman ekibimiz sayesinde bütün müşteri ve müşteri adaylarınıza hızlı ve etkin internet sitesi çözümleri ve danışmanlığı sunmaktayız.
Proje Teslimi
Proje Teslimi
Uzman kadro ve bilgi birikimimiz sayesinde projelerinizi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak birinci önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Hızla gelişen bilişim teknolojileri sektöründe zamana ayak uydurmak, teknolojinin gerisinde kalmamak, yenilikleri takip etmek çok önemli. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak müşterilerimize güncel tasarım ve web teknolojileri konusunda danışmanlık, proje ve çözümlerimizle destek olmak amacıyla kurulduk.
animationanimation

Görüşleriniz bizim için önemlidir

Gerçekten güzel çalışan firma. Kesinlikle tavsiye ederim. Çoğu firmaya göre abartılı paralar alıp işlerini yarım yapmıyorlar. Destek talebi hızlı ve çözüm odaklı. Az paraya çok iş, kaliteli iş. Tebrikler ve teşekkürler
Yaklaşık 2 yıldır Norm Bilişim ile çalışmaktayım. Eğer ilk tercihiniz değil ise farketmemiş olabilirsiniz. Ancak birkaç firma ile daha önce çalıştıysanız (ben çalıştım) Norm Bilişim'in açık ara önde olduğunu farkedeceksiniz.
Kurumsal yapımızı web sitemiz ve diğer materyallerimize en uyumlu ve gerçekçi yansıtan firma
Birlikte çalışmaya başladığımız günden beri desteklerinizi esirgemediğiniz ve tam vaktinde sorunlara yetiştiğiniz için teşekkürler.
Yıllardır Karga Web Studio ile çalışmaktayım. Bu firma bir gün bile ne hizmet ne de destek kalitesinden ödün vermiyor anlamakta güçlük çekiyorum. Umarım tüm ekip olarak hak ettikleri yerlere gelirler!
Gerçekten servis kaliteleri ve destek ekibinin hızı inanılmaz. Sanki destek ekibiyle chat yapıyorum gibi 10 - 15 saniyede dönüşler alıyorum. Müthişsiniz. En önemlisi ise söyleneni düzgün anlayıp anında çözüm odaklı bir destek sunmaları. Keşke çok daha önce sizinle tanışsaymışım. Lütfen kalitenizi bozmayın.