0262 611 00 31

Karga Studio Tüm Hizmetler

Web tasarım, kurumsal kimlik ve grafik tasarımı, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yöneticiliği, ürün fotoğrafçılığı ve daha pek çok şey için burdayız.
Web Tasarım
Web Tasarım

Günümüz piyasasında, potansiyel müşteriler satın almadan önce ürünlerini çevrimiçi olarak buluyorlar. Bu rekabette sizi öne çıkaracak, etkili ve çarpıcı web siteleri oluşturabiliriz.

Marka Geliştirme
Marka Geliştirme

Bir şirketin kuruluşundan itibaren kendisini ve ürünlerini temsil eden, akıllarda yer edinen, tanınmasını ve hatırlanmasını sağlayan en önemli şey firmanın kurumsal kimliğidir.

Sosyal Medya
Sosyal Medya

Sosyal medya her yönüyle firmaların ve bireylerin hedef kitlelerine çok düşük bir bütçe ve yatırım ayırarak ulaşmasına ve yönetmesine yardımcı olan önemli bir pazarlama aracıdır.

Google SEO/SEM
Google SEO/SEM

Harika bir web sitesi, kimse bulamazsa hiçbir şey ifade etmez. Sitenize gelen trafiği artırma konusunda özellikle ürün arayan kullanıcılar ile işiniz için daha fazla satış yapılmasını sağlarız.

Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Firmaların markalarını, kendisini, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmanın en iyi yolu broşür, dergi, afiş, insert, billboard gibi tanıtım materyallerdir.

Yerel Arama Stratejisi
Yerel Arama Stratejisi
Yerel bir fiziksel adrese sahip küçük işletmeler, işlerini büyütmek ve markalarını daha fazla potansiyel müşteriye sunmak için yerel SEO'ya güvenirler.
Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı
Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı
Google Arama (Search) Ağı, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili reklamlarınızın gösterilebileceği, gerçekleştirilen arama sonucu ile alakalı bir grup web sitesi ve uygulamayı kapsar.
Haritalar Araması
Haritalar Araması
Bu hizmet için Google’den firmanızın telefon numarası ve adresiyle ilgili olarak direkt çıkışlar yapabilir, organik görünümden harita görünümüne geçebilirsiniz.
Özel Web Sitesi Tasarımı
Özel Web Sitesi Tasarımı
Kurumsal web siteni sana özel hızlıca tasarlayabiliriz. İçeriklerini web sitene ekleyebilir ve her an her yerden kolayca web siteni yönetebilirsiniz.
Link Oluşturma ve İçerik
Link Oluşturma ve İçerik
İçerik pazarlama ve link oluşturma yöntemlerinin çoğu kez bir arada ele alındığını görebilirsiniz. Elbette ikisi arasında benzerlikler vardır.
Özel E-posta Tasarımı
Özel E-posta Tasarımı
Internet dünyasının en büyük pazarlama araçlarından biri haline gelen e-posta pazarlama, artık firmaların hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlayan en doğru ve kestirme yoldur.

Ürün Bazlı Hizmetlerimiz

Karga Studio olarak; bireysel ve kurumsal firmalara web yazılım, web tasarım, mobil uygulama, e-ticaret hizmetleri, logo & kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarım, dijital pazarlama adı altında seo arama motoru optimizasyon hizmetleri, sosyal medya hizmetleri, google adwords hizmeti ve bunların yanısıra danışmanlık hizmetleri, yazılım eğtimleri sağlamaktayız.
  • Bulunduğunuz sektörü iyi inceliyor size özel sunumlarımız ile ince çizgide sizi anlatan kreatif tasarımlar hazırlayıp sizleri dijital alanda sunuyoruz.
  • Logo ürününüzün veya markanızın kimliğini yansıtan, karşı tarafa vermek istediğiniz algıyı en kısa ve doğru bir biçimde aktaran, kurumsal kimliğin olmazsa olmazlarındandır.