0262 611 00 31

Sosyal Medya Yönetimi

Potansiyel müşterilerle aranızdaki iletişim, ilgi alan ortaklığı olabilecek, arkadaş ve grup çevreleri sayesinde, yeni potansiyel müşterilerin de sizinle iletişime geçmesini sağlayacaktır.
  • Marka İzleme
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Kurulum & Özel Profil Tasarımı
  • Sosyal Medya İçerik Oluşturma
img

İşiniz için Profesyonel Araçlar

Müşterileriniz sosyal hesaplarınızdaki, bizi takip edin (follow us), beğenin (like), paylaşın (share) gibi özellikler sayesinde sizin faaliyet, kampanya ve müşteri iletişimlerinizi takip etme imkanına sahip olacaklardır.
100%

Marka İzleme

Bir markanın tescil edilmesi onun tam olarak korunduğu anlamına gelmemektedir. İzleme, tescilli markanın aynı ya da benzer olan bir başvurunun tescilini engellemek için tek yöntemdir.

100%

İçerik Oluşturma

Facebook, Twitter ve Linkedin hesaplarınız için mükemmel sosyal medya içerikleri hazırladığınız zaman, bu kanallar üzerinden mevcut ve potansiyel müşterilerinizle daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz.

100%

Sosyal Medya Yönetimi

Uzman yaklaşımımız sayesinde büyük resmi dikkate alarak sosyal medya hesaplarınızdan yüksek verim elde edebilir ve markanızın sosyal medyadaki görünürlüğünü organik olarak arttırabilirsiniz.

100%

Kurulum & Özel Profil Tasarımı

Doğru bir biçimde yapılan reklam çalışmaları ile markanın ulaştığı hedef kitle çözümlenebilir ve ne kadar doğru bir yönde ilerlenildiği üzerinde düşünülebilir.

Sosyal Medya Yönetimi

İÇERİK PAZARLAMA
İÇERİK PAZARLAMA
Doğru konumlandırılmış içerikler, müşteri adaylarının alım kararlarında sizi hatırlamalarını sağlayacaktır.
img
ÜST SIRALAR
ÜST SIRALAR
Tek bir kelimeye bağlı olarak çalışmalar yapmıyor, sektörünüzle ilgili tüm kelimeleri, aylık aranma hacimleri, dönemsel trendler ve rekabet oranlarını çıkartarak raporluyoruz.

Sayfanızın Nasıl İyileştiğini Görün

İşletmenizi internet ortamında tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım.

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir seçim olacaktır.

Mesajınız gönderildi